KAYSERİ HABERLERİ

Çolakbayrakdar, "Projeleri Geliştirerek Gerçekleştireceğiz"

IHA
24.02.2015 - 14:01Son Güncelleme :

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, MEVCUT PROJELERİ GELİŞİME, DEĞİŞİME VE YENİLİKLERE UYGUN OLARAK ÜSTÜNE FARKLI VE YENİ EKLEMELER DE YAPARAK MUTLAKA GERÇEKLEŞTİRECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, mevcut projeleri gelişime, değişime ve yeniliklere uygun olarak üstüne farklı ve yeni eklemeler de yaparak mutlaka gerçekleştireceklerini söyledi.
Belediye yöneticileriyle Meclis Salonu’nda bir tanışma toplantısı yapan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, "Biliyorsunuz bu zor görev bize tevdii edildi, İnşallah şehrimize, ilçemize ve memleketimize hizmet için birlikte çalışacak, mücadele edip koşturacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun ve kolaylıklar versin. Görevimin zorluğunun farkındayım ancak şundan eminim ki; eğer bu işi paylaşırsak hiçbir şekilde zorluk olmayacak. Aldığımız görevi, ilk günkü gibi, tertemiz bir şekilde koruyup, bayrağı nereden aldıysak daha ileri bir hedefe taşıyarak, o günün şartlarında kime, nasıl teslim etmemiz gerekiyorsa bunu da layıkıyla yapacağız" dedi.
Mustafa Çelik Başkan’ın ilk geldiği günden bu yana ciddi projeler ortaya koyduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, "Bunları yeniden masaya yatıracak ve her birimle tek tek konuşacağız. Yapılması gereken neler varsa bunları tek tek konuşacağız. Eklenmesi gereken yeni, değişik ve farklı neler varsa onları da ekleyeceğiz. Bu çalışmaları elbette ki sonuçlandıracağız. Uzak, yakın, orta her türlü projeksiyona açık bir çalışma programı ortaya koyup, bunun üzerinden çalışmaya devam edeceğiz. Kul olmamızdan dolayı hata yapabiliriz. Eğer ki ben bir hata yaparsam, çalışma arkadaşlarım da beni uyarırsa bundan keyif alırım, memnun olurum " diye konuştu.
Başkan Çolakbayrakdar konuşmasına şöyle devam etti; "Daha önceki belediye başkanlarımızın gayretiyle bir çok iş yapıldı. Ama hayat da tabidir ki bir döngü, değişim ve yenilenme var. Dünkü yaptıklarınız bugün eskiyebiliyor, ihtiyaç olmaktan çıkıyor, yeni ihtiyaçlar, yeni şeyler oluşabiliyor. Bizim mevcut durumu ve geleceği okuyup, bundan sonraki süreçte yapılması gerekenler nelerse, değişime ayak uyduracak şekilde yeni işlerin çaba ve gayreti içerisinde olmamız gerekiyor. Gitmek istediğimiz hedef, varmak istediğimiz noktanın neresi olduğunu birlikte istişare edip ortaya koyacağız. Bu hedefler doğrultusunda da kendi payımıza düşen ne ise bu gayret içerisinde olacağız. Şurası muhakkak ki ekip çalışması; birlikte yapıldığı ve çalışıldığı zaman değerli olur, başarıyı getirir."
Olmazsa olmazını; ’Yapılan her işte muhakkak vicdani ve hukuki terazinin ön planda olması gerekir’ şeklinde açıklayan Başkan Çolakbayrakdar, "Bir iş, bir karar muhakkak hukuki olmalı ama vicdani olarak da hepimizi rahatlatmalı, hiçbir şekilde hukuk ve vicdan terazisinden geçmeyen bir iş onaydan da geçmemelidir. Hiçbir vatandaşımızın birbirinden farkı yoktur. Herkes nihayetinde belediyeye geldiğinde bir işi için geliyor. Bu nedenle bizim davranışlarımız, onlara karşı duruşumuz, verdiğimiz kararlar da aynı şekilde eşit ve adil olmalıdır. Devlet dediğiniz, hükümet dediğiniz zaman insanın ilk olarak aklına belediye gelmektedir. Güler yüzlü bir şekilde vatandaşımıza hizmet etmeyi devam ettirirsek, belediyemiz açısından en önemli kazançlardan bir tanesi bu olur. Dışa bakan yüzümüz hep sıcak olmalıdır" şeklinde sözlerini tamamladı.
Kocasinan Belediyesi yöneticileri de kendilerini tanıtıp çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Çolakbayrakdar, "Projeleri Geliştirerek Gerçekleştireceğiz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 14 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çolakbayrakdar, "Projeleri Geliştirerek Gerçekleştireceğiz" haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:57
 • Guneş
  07:42
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:59
Sayfa Başı