Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok üzülürüm

Daniel Guiza, Fenerbahçe’nin son olarak kendi evinde Kayserispor’a 4-1 yenilmesinin ardından teknik direktör Luis Aragones ile yolların ayrılacağı yönündeki tartışmalara cevap verdi.

Canan KAYA/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Marca Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Guiza, Aragones’in peşpeşe alınan kötü sonuçlardan dolayı çok zor durumda olduğunu, ama yine de İspanyol hocanın Fenerbahçe’yi iyiye götüreceğine inancının tam olduğunu söyledi.


“Luis çok üzgün ve sonuçlardan çok rahatsız” diyen Güiza, “Ama onun prensipi hergün çalışmak ve yılmamaktır. Bu yüzden Luis’in takımı daha iyiye götüreceğine inanıyorum. Luis'in Fenerbahçe’de saatlerinin sayılı olduğuna inanmıyorum. Eğer önümüzdeki maçı kazanırsak, yeniden moral bulup ileriye bakabiliriz” ifadesini kullandı.

Altı maçtan sadece ikisini kazanmanın moral bozucu olmasının normal olduğunu, ama futbolda her şeyin mümkün olduğunu söyleyen İspanyol oyuncu, her zaman ileriye bakmak gerektiğini vurguladı.

Aragones’in çok güçlü ve iyi olduğunu, bu tür durumlarla başetmesini bildiğini belirten Güiza, İspanyol hocanın kovulması halinde çok üzüleceğini, ama takımdaki diğer oyuncuların ne düşüneceğini bilmediğini de sözlerine ekledi.

Güiza ayrıca, Türkiye’de futbol oynamaktan asla pişman olmadığını, eşiyle birlikte İstanbul’da olmaktan mutlu olduğunu, ancak Türk basınının İspanyol basınından çok daha fazla sivri oklarının olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler