« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok para istediler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karen Jardel: Eşimin transferi mayısta biter

Galatasaray’ın Brezilyalı golcüsünün güzel eşi, Fortaleza şehrinde yaptığı açıklamada, ‘Mario'nun şu anda başka bir kulübe gitmesi imkansız gibi’’ dedi.

Benfica, Mario’nun transferi için gerekli parayı bulacaktır. Ama bu şu an için zor. Çünkü G.Saray çok para istiyor.

Sezon sonunda çok sevdiğim Lizbon'a tekrar döneceğim için mutluyum. Lizbon'a gitmek için sabırsızlanıyorum.

BENFİCA’YA GİDECEK

G.Saraylı Mario Jardel'in Benfica'ya transfer olacağı yönünde çıkarılan haberlere her gün bir yenisi ekleniyor. Jardel'in Portekiz basınında çıkan ‘‘Benfica'ya transferim ocak ayında gerçekleşmezse, bu benim için hayal kırıklığı olur’’ sözlerinden sonra, şimdi de eşi Karen, Brezilyalı golcünün Benfica'ya gitmesinin kesin olduğuna ilişkin demeçler vermeye başladı.

Kuzey Brezilya'da Fortaleza şehrinde kocasıyla birlikte tatil yapan Karen Jardel, gazetecilere görüşlerini anlatırken, ‘‘Benfica'nın Mario'nun transferi için gerekli parayı bulacağını sanıyorum. Gelgelelim, kocam sezon ortasında giderse büyük para farkı olacağından, transferin mayıs ayında gerçekleşeceğini sanıyorum’’ şeklinde görüş belirtti.

‘‘Lizbon'a gitmek için sabırsızlanıyorum’’ diyen Karen Jardel şöyle devam etti: ‘‘Eşimin Benfica'ya transferinin şimdi gerçekleşmesi imkansız gibi görünüyor. Çünkü G.Saray çok para istiyor. Oysa mayıs ayında kontrattaki madde gereği 25 milyon doları kabul etmek zorundalar. Sezon sonunda çok sevdiğim Lizbon'a tekrar döneceğim için mutluyum.’’

Mali kriz yaşayan ve transfer ettiği futbolcuların bile bonservis ücretini ödeyemeyen Benfica'nın, her ne pahasına olursa olsun Jardel'in transferini gerçekleştirmek istediği belirtildi. Portekiz kulübünün, Banco Espirito Santa ile görüşmeler yaptığı, 100 milyon dolarlık kaynak sağlamak için hisselerinin büyük kısmını halka arz edeceği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz