« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok kişi gider

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DENİZLİ

F.bahçe'nin patronu, ‘‘Yeniden yapılanma şart’’ dedi ve ekledi...

Sarı lacivertli takımın tecrübeli teknik patronu Mustafa Denizli, ‘‘Başarılı olacağıma inanmasaydım F.Bahçe'nin teklifini kabul etmezdim. Planlarım var. Taşlar yerine oturursa başarı kaçınılmaz olur’ diye konuştu.

Fenerbahçe ile anlaşan Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli yeni takımıyla ilgili ilk kez açıklamada bulunarak yeniden yapılanmaya gideceğini söyledi. Başarı için köklü değişiklikler yapılmasının şart olduğunu ifade eden Denizli, bir çok futbolcuyu da gözden çıkardığının sinyalini verdi.

Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine katılacağını hatırlatan Denizli, ‘‘Şu anda Fenerbahçe ile ilgili konuşmak istemiyorum. Tabi ki benim de bazı planlarım var. Gidecek futbolcu sayısı çok. Yerli ve yabancı da gidebilir. Onu söyleyebilirim. Zamanı geldiğinde herşey gerçekleşecek’’ dedi.

Fenerbahçe'nin teklifini iyice düşündüğünü dile getiren Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Başarılı olacağıma inanmazsam görevi kabul etmezdim. Yönetim ile bir çok konuyu görüştük. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Taşlar yerine oturursa, takımın başarısı kaçınılmaz olacaktır.’’

Sarı lacivertli takımın kadrosunda önemli yıldızlar olduğunu da vurgulayan Denizli, transferde yanlış yapmak istemediğini ve alınacak oyuncuların mutlaka yararlı olması gerektiğini sözlerine ekledi. Öte yandan Denizli'nin önümüzdeki günlerde Turhan Sofuoğlu ile bir görüşme yapacağı bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler