« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok keyifliydi

Takımının mücadelesinden ve elde ettiği sonuçtan memnun olduğunu söyleyen Mustafa Denizli, girdiği gol pozisyonlarını değerlendiremeyen Bobo’ya da övgüler yağdırdı.

Umut HIZDİL
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "İyi bir maç oldu. Özellikle ikinci yarıda keyifli bir oyun ortaya çıktı. Genel olarak takımın mücadelesinden ve pozisyon üretmesinden memnunum" dedi. Bu maçı unutup, pazar günkü Kayserispor karşılaşmasına odaklanacaklarını ifade eden Denizli, şunları söyledi: "Önümüzdeki haftalarda, yaptığımız bazı hataları düzeltmek için çaba harcayacağız. Kupa her zaman sürpriz sonuçlara açık bir turnuvadır. Oynayacağımız tüm maçlarda aynı ciddiyetle devam etmek zorundayız.

Bobo gol atamadı ama onun performansından son derece memnunum. İkinci yarıda gole en çok yaklaşan futbolcumuzdu. Gittiği ve durduğu yerler iyiydi. Zaman zaman istediği vuruşları yapamayabilir ama Bobo iyi çalışıyor ve gollerini de atacaktır. Ligde oynayacağımız Kayserispor daha etkili bir takım. Bizi yenmek için mücadele ortaya koyacak-larını biliyoruz. O maç çok mücadeleci ve iyi geçecektir."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler