« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok iyi oyun oynadık

Fenerbahçe Antrenörü Georgios Dikaioulakos, galip geldikleri için çok mutlu olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni yıla galibiyetle girmelerinin mutluluklarını katladığını ifade eden Dikaioulakos, “Oyuncularıma bu maçı çok ciddiye almalarını söylemiştim. Nitekim maçı ciddiye alıp, çok iyi oyun sergiledik. Bütün oyuncularımı kutluyor ve Tarsus Belediye'ye iyi şanslar diliyorum” dedi.
 
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ndeki maçta Fenerbahçe'ye 96-73 yenilen Tarsus Belediye'nin antrenörü Fırat Bozkurt, “Bize yakışmayan oyun ve skor oldu” dedi.

Bozkurt, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, Fenerbahçe maçına ciddi bir şekilde hazırlanarak iyi motive olmalarına rağmen, istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

Fenerbahçe'nin güçlü bir takım olduğuna işaret eden Fırat Bozkurt, “Bize yakışmayan bir oyun ve skor oldu. İkinci yarının ilk dört maçı bizim için önemli. Fenerbahçe maçını unutup, çarşamba günü yapacağımız Optimum TED Ankara Kolejliler maçına bakacağız. Bu maçla galibiyet serisi başlatmak istiyoruz” diye konuştu.

Oyuncu Pelin de maça iyi hazırlanmalarına rağmen kazanamadıkları için üzgün olduklarını ifade ederek, artık gelecek maçlarda daha iyi sonuçlar almak için mücadele edeceklerini kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz