ANKARA HABERLERİ

Çok da Fifi

Haşim KILIÇ
27.03.2016 - 13:47Son Güncelleme :

“Hayatla dalga geçemezsek valla çatlarız” diyen 5 kadın, Komedi Festivali kapsamındaki ‘Çok da Fifi’ isimli stand up gösterileriyle izleyenleri güldürdü.

Haşim KILIÇ

Ankara’da devam eden Komedi Festivali kapsamında, ‘Hatunlar Stand up’ ekibi, ‘Çok da Fifi’ isimli gösterileriyle If Performance Hall’de sahneye çıktı. Aralarında oyuncu, yazar ve İngiltere’de stand up yapan 5 kadın komedyenden oluşan ekip, sırayla sahneye çıktı. Kadın komedyenler, genellikle kadın-erkek ilişkileri üzerine esprileriyle izleyicileri güldürdü. “Hayatla dalga geçemezsek valla çatlarız” diyerek yola çıkan komedyenler Aslı Akbay, Buse Sinem İren, Meltem Parlak, Hande Yögen ve Deniz Özturhan şovunun ismi de bu nedenle ‘Çok da Fifi’ olarak belirlediklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Çok da Fifi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 13 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çok da Fifi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı