« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çok canlar yakacağız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Güçlü bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Erzurumspor teknik direktörü, sahalarındaki 4 maçtan 3'er puan almayı, kalan 5 deplasman karşılaşmasında da hep puanla dönmeyi hedeflediklerini belirtti.

Takımdan memnun

Erzurumspor, Beşiktaş karşısında sahadan 2-1'lik yenilgiyle ayrılmasına rağmen teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, takımının performansından memnun. Kümede tutunma çabasındaki takımının bunu başaracağını belirten Tekelioğlu, ‘‘Erzurumspor gerçek gücünü Beşiktaş maçında gösterdi. Bundan sonra çok can yakacağız’’ dedi.

Evde kazanmalı

Sahalarında oynayacakları Ankaragücü, Gaziantepspor, Bursaspor, Dardanelspor maçlarından 3'er puan almaları gerektiğine işaret eden Tekelioğlu, çıkacakları 5 deplasman maçından ise hep puanla dönmeyi hedeflediklerini belirtti. Tekelioğlu şunları söyledi:

Taraftara seslendi

‘‘Erzurumspor, güçlü bir kadroya sahip. Beşiktaş karşısında çok koşan ve hücuma yönelik futbol oynayan bir ekip olduğunu gösterdi. Beşiktaş maçını berabere bitirmemiz gerekiyordu. Ama sahadan 2-1 yenik ayrıldık. Erzurumspor'un cefakar taraftarlarının bizlere destek vermeye devam etmesini bekliyorum.’’

Kaleciler hazır olun

Tekelioğlu, yardımcı antrenör Fethi Türkoğlu'yla birlikte futbolcularına yaptırdığı çalışmada kaleci antrenörü Necdet Gümüşenek'den de 3 file bekçisini hazır tutmasını istedi. Tekelioğlu, milli maç nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendireceklerini vurguladı.
Bunları da Beğenebilirsiniz