« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Çok çalışmak gerek"

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, bu ligde başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni sezon hazırlıklarını Rüstemler Tesisleri'nde sürdüren yeşil siyahlı ekip, günü çift antrenmanla geçirdi. Teknik Direktör Bölükbaşı nezaretinde yeni sezona hazırlanan Sakarya ekibinde oyuncular, daha çok kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapıyor.

Bugün yapılan kondisyon antrenmanının ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Bölükbaşı, genç bir takıma sahip olduklarını ve bu durumu avantaja dönüştürmek istediklerini anlattı.

Bölükbaşı, sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, “Ciddi bir çalışma temposu içindeyiz. İlk dönem kampımız sonrası Bolu kampında tempomuz dahada artacak. Özellikle hazırlık maçlarına kadar iyi bir hazırlık döneminden gececeğiz. Bu ligde başarılı olmanın yolu çok çalışmaktan geçiyor” dedi.

Transfer yasağı nedeniyle altyapı ağırlıklı bir kadroya sahip olduklarına dikkati çeken Bölükbaşı, “Genç bir takıma sahibiz, biz bu durumun avantajlı yönlerini kullanmak için çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.

Öte yandan, iç transfer çalışmalarında anlaşma sağlanan Onur Demir, takımla birlikte antrenmanlara başladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler