« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Çok büyük dersler almalıyız"

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da teknik direktör Hüseyin Kalpar, 4-0 mağlup oldukları Kayseri Erciyesspor maçından çok büyük dersler alarak yollarına devam edeceklerini belirterek, “Bu bize çok büyük bir ders olsun”' dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kalpar, yaptığı açıklamada, Kayseri Erciyesspor karşısında deplasmanda yaptıkları ve 4-0 mağlup oldukları maçta hava sıcaklığının oldukça fazla olduğunu belirterek, “Hava sıcaklığı bizi olumsuz etkiledi. Ancak takım olarak da çok kötüydük” dedi.

Alınan mağlubiyet karşısında mazeretlerinin olamayacağını, bu mağlubiyetten ders çıkaracakların ifade eden Kalpar, “Alınan mağlubiyetten büyük dersler çıkaracağız. Kayseri'ye iyi bir sonuç alacağımız inancı içerisinde gitmiştik. Ancak yapamadık. Gerçekten takım çok kötüydü. Takımımı tanıyamadım ama futbolda bu tür sonuçlar olabilir” diye konuştu.

Teknik direktör olarak uzun yıllardan bu yana böyle bir mağlubiyetle karşılaşmadığını kaydeden Kalpar, “Bugüne kadar hiçbir şekilde bahane üretmedim, yine üretmeyeceğim. Bu gibi maçlardan çok büyük dersler alarak yolumuzda başarılı olabiliriz. Bu bize çok büyük bir ders olsun” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler