"Çok ateşliyim, bana acil erkek lazım"

POSTA
24.08.2014 - 14:55 | Son Güncelleme:

ABD ’de sunuculuğunu üstlendiği ‘Access Hollywood ’ ve ‘Entertainment tonight’ gibi programlarla tanınan Pat O’Brien, meslek hayatı boyunca karşılaştığı ilginç olayları anlattığı I’ll Be Right Back After This’ adlı kitabında Hollywood yıldızı Angelina Jolie’yle ilgili bir anısına da yer verdi.

O’Brien, 2002 yılında kocası Billy Bob Thornton’dan yeni boşandığı sırada Jolie’yle Beverly Hills’in gözde otellerinden L”Ermitage’ın asansöründe karşılaştığı günü anlatarak şunları yazdı: “Ona ‘neler oluyor bebeğim’ dedim. O da bana “Şu an çok şehvetliyim ve bir adam bulmaya çalışıyorum’ diye cevap verdi.”

Şu an 66 yaşında olan Pat O’Brien’ın meslek yaşamı boyunca Angelina Jolie ile defalarca röportaj yaptı. Pat O’Brien, Jolie’nin uzun süre küs kaldığı babası aktör Jon Voight ile yaptığı bir röportajın ayrıntılarına da kitabında yer verdi.

Ünlü gazeteci, Voight’ın kızı hakkında “Ciddi ruhsal sorunları var” dediğini de belirtti. Pat O’Brien, kızıyla dargın olduğu dönemde Voight ile San Fernando Vadisi’nde karşılaştığında yaşananları da şöyle anlattı: “Voight bana kızıyla konuşmamı istediğini söyledi. Kalbinin kırık olduğunu benitti. Bir gazeteciye güvenebileceğini söyledi. Ama bence bir TV röportajıyla kızını geri kazanabileceğini düşünerek hata yapıyordu.”

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı