Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çocukların kavgasına büyükler de katıldı: 11 yaralı

  Saadet KEFAL/ ESKİŞEHİR, (DHA)
  25 Ekim 2008 - 14:57Son Güncelleme : 25 Ekim 2008 - 15:09

  Eskişehir'de 2 çocuk arasındaki kavgaya büyükler de katıldı. Taşlı-sopalı kavgada çeşitli yerlerinden hafif yaralanan 11 kişi hastaneye kaldırıldı. Taraflar, hastane koridorunda da birbirine girdi.

  TARAFLAR ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

  13 yaşındaki bir çocuk 6 yaşındaki bir çocuğu dövdü. Kavga eden çocukların Roman yakınları ile besicilik yapan yakınları da karıştı. Taşlı-sopalı kavgaya kadınlar da karıştı. Kavgada Senem Tacar (24), Hasan Tacar (36), Enes Tacar (34), Mehmet Sıdık Tacar (26), Emin Tiftik (32), Yaşar Tiftik (28), Bülent Tiftik (34), Ferit Tiftik (25), Ferdi Tiftik (25), Döne Açıkgöz (40) ve M.A. (14) hafif yaralandı.


  Yaralananlardan bazıları kendi araçlarıyla, bazıları da çağrılan 112 ambulansıyla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne götürüldü. 2 taraf, hastanenin acil servisinde karşılaşınca koridorda yeniden kavga etti. Kavgayı polisler ve hastanenin özel güvenlik görevlileri güçlükle ayırdı.

  Polis, 9 zanlıyı gözaltına alırken, ruhsatsız olan av tüfeğine de el koydu. Bu sabah saatlerinde tarafların yakınları arasında gerginlik olunca mahalleye köpekli ve gaz tüfekli çevik kuvvet polisleri sevk edildi. Emniyet Müdürü Savaş Yücel de olayın meydana geldiği Çiçekliköşk Sokak'ta incelemelerde bulundu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı