ÇANAKKALE HABERLERİ

Çocukların güvenle oynaması için ahşap oyuncak üretiyorlar

DHA
26.04.2017 - 17:30Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesi, kentli çocukların gelişimlerine yardımcı olmak amacıyla ahşap oyuncak ve kent mobilyası üretimine devam ediyor.

Kentte 7’den 70’e herkes için hizmetlerini sürdüren Çanakkale Belediyesi, çocukların gelişimlerine de ayrı önem veriyor. Bu kapsamda Çanakkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesinde, son teknoloji ile donatılan CNC işleme makinelerinde çocukların gelişimlerine destek olacak, içerisinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ahşap oyuncak üretimi gerçekleştiriliyor. Özel eğitim sınıfları başta olmak üzere, ana sınıfları ve bu çağlardaki çocuklarımız için kreş mobilyaları ve ahşap oyuncak ile eğitim setlerinin üretimleri yapılıyor. Atölyede, aynı zamanda çocuk oyun alanlarında ve kentin farklı alanlarında kullanılmak üzere kent mobilyaları da üretiliyor.

Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesinin yanı sıra, Çanakkale Belediyesi Marangozhanesinde de ihtiyaçlar doğrultusunda kentin çeşitli noktalarında kullanılmak üzere kent mobilyalarının üretimine devam ediliyor.

ÇANAKKALE / DHA

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çocukların güvenle oynaması için ahşap oyuncak üretiyorlar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çocukların güvenle oynaması için ahşap oyuncak üretiyorlar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı