Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Çocuklarımı yetim bıraktılar. Dünyanın en iyi insanıydı'

  Salih ÜÇTEPE- Sam ÖZMEN- Çilem ANITKAN/ADANA (DHA)
  19.10.2011 - 08:33 | Son Güncelleme: 19.10.2011 - 08:33

  Bitlis’in Güroymak İlçesi’nde bombalı saldırıda şehit olan polis memuru 41 yaşındaki Şaban Kılıçarslan’ın Adana’daki evinde gözyaşı sel oldu.

  Adana Emniyet Müdürlüğü’nden bir heyet, PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu 4 meslektaşı ile şehit olan Şaban Kılıçarslan’ın merkez Çukurova İlçesi’ne bağlı Şambayad TOKİ evlerinde oturan eşi İnci Kılıçarslan’a acı haberi verdi. Çocukları Efe (5), Armira (9) ve Furkan (18) ile birlikte eşinin son görev yaptığı Adana’da oturan İnci Kılıçarslan, eşinin şehit olduğu haberiyle gözyaşlarına boğuldu. Teröre lanetler yağdıran acılı eşi İnci Kılıçarslan, "Çocuklarımı yetim bıraktılar. Şaban çok iyiydi. Dünyanın en iyi insanıydı" diyerek çocuklarına sarılıp ağladı. Şehidin evi, yakınları ve daha önce görev yaptığı Adana’daki meslektaşlarıyla dolup taştı.

  Vatani görevi sırasında Kuzey Irak’a yönelik sınır ötesi harekata da katıldığı belirtilen 13 yıllık polis memuru Şaban Kılıçarslan’ın Bitlis’teki törenin ardından uçakla Adana’ya gönderilecek cenazesinin Ceyhan’ın Çevretepe Köyü’ndeki aile mezarlığına defnedileceği bildirildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı