Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Çocuklara köpek sevdirme simülatörü olarak Efe

Efe’nin çocuklarla arası çok iyi, ona çocuk-köpek simülatörü diyorum.

O kadar korkak olmasına rağmen, sokakta onu sevmek isteyen bir çocuk veya bebek olursa kesinlikle kaçmıyor. Bu hafta sonu sokaklar yine çok kalabalıktı, iki adımda bir “vov vov- hav hav” diyen küçük çocuklu, hatta bebek arabalı anne babalarca durdurulduk. Gözüne giren parmak mı istersiniz, çekilen kuyruk ve kulak mı... Gıkı çıkmıyor. Zaten beagle cinsi köpekler genel olarak sakin tavırları ve insan severlikleriyle de biliniyorlar. Çocuklarının Efe’yi sevmesine izin veren, onları destekleyen anne-babaları çok seviyorum. Hayvansever bir nesil geliyor!

Horlayan Muşka

Sabaha karşı kulağımın dibindeki horlama sesiyle uyandım. Erkek arkadaşım çok horlayan bir model değil, yan dönmesini söylemek için dürtmeye hazırlanırken bir de ne göreyim! Muşka Bey sırtüstü aramıza yatmış. Kafası yastıkta, horul horul horluyor! Sessizce ama süratle kalktım, ışığı açtım, fotoğraf makinemi kaptım ve ortaya Muşka’yı kadrajladığım bu fotoğraf çıktı. Fotoğrafı çekerken sevgilim uyandı, Muşka biz kahkahalar atarken hâlâ horlayarak uyuyordu.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI