ÇANAKKALE HABERLERİ

Çocuklar yaşlıları güldürdü

DHA
29.03.2016 - 17:49Son Güncelleme :

Çocuklar yaşlıları güldürdü

DHA

ÇANAKKALE'de, Eceabat Çocuklar Gülsün Diye Elif Osanmaz Anaokulu öğrencileri, Yaşlılar Haftası nedeniyle Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi'ni ziyaret ederek büyüklerinin ellerini öptü.
Elif Osanmaz Anaokulu öğrencileri Yaşlılar Haftası nedeniyle Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti. Öğrenciler ihtiyarlamayan yaşlılara keyifli dakikalar yaşattılar. Büyüklerinin ellerini öpüp onlara çeşitli hediyeler veren minik öğrenciler burada çeşitli kurslara katılarak büyükleriyle birlikte şarkılar söylediler, spor ve egzersiz çalışmaları yaptılar. Satrançta da marifetlerini gösteren minikler büyüklerini mat ederek alkış aldı. Bu anlamlı ziyaret nedeniyle oldukça mutlu olan yaşlılar minik öğrencilere teşekkür etti.

Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)
Fotoğraflı

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çocuklar yaşlıları güldürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 17 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çocuklar yaşlıları güldürdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı