Ege Haberleri

EGE

  Çocuklar sahipsiz

  Hürriyet Haber
  02.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR'de aylık 250 milyon lira ücretle bakması için bırakılan üç çocuğu bir daha arayan soran olmayınca evinden ve eşinden olan Gürcistanlı Natela Şatırişvili, Savcılığa suç duyurusunda bulundu. Şatırişvili, ‘‘Ailesi almazsa çocukları yuvaya vereceğim''dedi.

  GEÇEN Kasım ayında babaları İsmail İmre tarafından bakılmaları için Şatırişvili'ye bırakılan Fevzi (4), Uğur (5) ve ortopedik özürlü Seda (2.5) İmre kardeşler ortada kaldı. Çocuklar için alması gereken paranın da ödenmediğini söyleyen Şatırişvili, ‘‘Çocuklara bakabilmek için 700 milyon lira borçlandım‘‘ dedi. Üç aydır kirasını ödeyemediği için evden atılan Natela Şatırişvili, ‘‘Bir arkadaşımın yanında kalıyorum. Eşim de kızıp gitti. Üç çocuğa bakmaktan kendi oğlumla ilgilenemiyorum. Babası almayacaksa yuvaya verilsin'' dedi.

  ANNELERİ tarafından 9 ay önce terkedilen miniklerden Uğur, ‘‘Natela teyzenin parası yok. Bize yemek alamıyor. Babam bizi gelip alsın'' diyerek çağrıda bulunurken, Şatırişvili, İsmail İmre'nin yakalanması ve borcunu ödemesi için savcılığa dilekçe vererek başvuruda bulundu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı