İZMİR HABERLERİ

Çocuk Şube Müdürlüğü'nden tiyatro etkinliği

DHA
31.03.2016 - 11:58Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü Karabağlar ilçesi Şehit Muzaffer Erdönmez İlköğretim okulu öğrencilerine tiyatro etkinliği düzenledi.

Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde çocukların sosyal yaşama katılımlarının desteklenmesi, polis ile aralarında sıcak diyalog kurulabilmesi ve polis hakkında olumlu algılar kazanması amacıyla etkinlikler düzenleniyor. Bu amaçla Karabağlar'daki Şehit Muzaffer Erdönmez İlköğretim okulunda öğrenim gören ilkokul 1. ve 2. sınıf öğrencilerinden oluşan toplam 100 öğrenciye Gaziemir Belediyesi'nin sahnelediği “Oyuncak Tamircisi" isimli tiyatro gösterimi gerçekleştirildi. Çocuklar oyunu ilgiyle izledi.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Çocuk Şube Müdürlüğü'nden tiyatro etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çocuk Şube Müdürlüğü'nden tiyatro etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı