« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çocuk gözüyle Fenerbahçe sevgisi

Sarı Lacivert Derneği’nin ilköğretim çağındaki öğrenciler arasında düzenlediği geleneksel “Çocuk Gözüyle Fenerbahçe Sevgisi” konulu resim yarışmasının bu yıl ikincisi yapılıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yarışmaya 7-12 yaş grubundaki çocuklar Fenerbahçe sevgisini anlattıkları resimlerle katılabilecek. Serbest  teknikle yapılacak resimlerde suluboya, pastel, renkli kalem  gibi her türlü malzeme kullanılabilecek. Resimlerin en az 20 x30, en fazla

35 x 50 ebatlarında olması gerekiyor.

Yarışmada dereceye giren eserler “Geleceğin Renkleri: Sarı Lacivert” konulu resim sergisinde sergilenecek. Ayrıca ödül alan eserler, Sarı Lacivert Derneği’nin 2010   yılı takviminde yer alacak.

İlk 12 eser arasında başarı ödülleri, mansiyon ve özel ödüller paylaştırılacak. Ödül alan çocuklara sürpriz hediyeler armağan edilecek.  Ayrıca jürinin ön elemesinden geçen tüm eserlerin sahibi çocukların Fenerbahçe   antremanına götürülerek futbolcularla ve teknik heyetle buluşmaları sağlanacak. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve Müzesi gezdirilecek.

Fenerbahçe’nin Türkiye genelinde milyonlarca çocuğun sevgilisi olduğunu anımsatan Sarı Lacivert Derneği Başkanı Yalçın Haker, “Geçtiğimiz yıl ilk yarışmayı Sadece İstanbul’da düzenlemiştik. Bu yıl yarışma Türkiye genelinde yapılıyor. Amacımız çocuklarımıza minik yüreklerindeki büyük Fenerbahçe sevgisini ifade etme şansı verebilmektir” dedi.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler Sarı Lacivert Derneği’nin 0 (216) 449 45 00   numaralı telefonunu arayabilirler.

Eserlerin 18 Aralık    Cuma akşamı saat 17.00’ye kadar Sarı Lacivert Derneği’nin Kadıköy Yoğurtçu Parkı’ndaki  Dernek merkezine ulaştırılması gerekiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler