Futbol Çocuk gibisin Kazım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuk gibisin Kazım

F.Bahçe’nin dünkü idmanında milli oyuncu, Alman hocanın ilgisini çekmek için sakatlık numarası yaptı. Yüz bulamayınca ayağa kalkıp antrenmana devam etti.

FENERBAHÇE’nin dünkü idmanının kahramanı Kazım Kazım’dı. Milli oyuncu, performansıyla değil, Daum’un dikkatini çekmek için yaptığı sakatlık numarasıyla ilgi odağı oldu. Hocası tarafından her fırsatta, “O özel ilgi isteyen bir oyuncu” diye tanımlanan Kazım, bir pozisyonda topa voleyle vurmak isterken ayağı çimene takıldı.

Semih yedek takımda

Genç yıldız bir anda haykırarak kendisini yere bıraktı. Herkes, Kazım’ın ciddi bir sakatlık geçirdiğini sandı ama Alman çalıştırıcı oralı olmadı. Doktorların müdahalesi sonrası sol ayağı bandajlanan Kazım, Daum’dan beklediği sıaklığı göremeyince ayağa kalktı ve çift kalede görev aldı.

Volkan katılmadı

Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren sarı lacivertlilerin dünkü çalışmasına milli takımlarda bulunan Lugano, Güiza, kaleci Volkan Babacan, Abdülkadir ile grip olan Uğur Boral ve Selçuk ile bağırsak enfeksiyonuna yakalanan kaleci Volkan Demirel katılmadı.
Daum, çift kalede as takımda defansın göbeğinde Önder-Deniz ikilisine yer verirken, orta sahanın solunda Santos’a şans tanıdı. Sakatlığı sonrası ilk kez dün takımla birlikte çalışan Semih ise yedek takımda yeraldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle