NİĞDE HABERLERİ

Çobanlar Sertifikalı Oldu

IHA
27.02.2015 - 16:38 Son Güncelleme :

YRL ÇOBANLAR SERTİFİKALI OLDU (GÖRÜNTÜLÜ-FOTOĞRAFLI) YASİN ESEN NİĞDE(İHA) – NİĞDE İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ, İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE NİĞDE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN ORTAK DÜZENLEDİĞİ “SÜRÜ YÖNETİMİ” KURSU SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. NİĞDE’NİN ÇEŞİTLİ KÖY VE KASABALARINDAN KURSLARA KATILAN 25 KURSİYER “SÜRÜ YÖNETİMİ” KURSUNU TAMAMLADI. KURS SONRASI DÜZENLENEN SERTİFİKA TÖRENİNE NİĞDE VALİ YARDIMCISI ÖZGÜR KÖRÜKÇÜ, İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ MURAT TÜRKMEN, İŞKUR MÜDÜRÜ MUSTAFA TOKÖZ, NİĞDE ZİRAAT ODASI BAŞKANI VELİ KENAR VE KURSİYERLER KATILDI. 2014 YILI İÇERİNDE SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANLIĞI KURSU KAPSAMINDA 100 KİŞİYE EĞİTİM DÜZENLENDİ. 2015 YILI İÇERİSİNDE DÜZENLENEN KURSLARDA BAŞARIYLA BİTİREN 25 KİŞİ SERTİFİKA ALMAYA AK KAZANDI. (YE- )

IHA

Niğde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İŞ-KUR İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Sürü Yönetimi Kursu’nu başarı ile tamamlayan 25 kişiye sertifikaları verildi.
Niğde’nin çeşitli köy ve kasabalarından kurslara katılan 25 kursiyer “Sürü Yönetimi” kursunu tamamladı.Kurs sonrası düzenlenen sertifika törenine Niğde Vali yardımcısı Özgür Körükçü, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Türkmen, İŞ-KUR Müdürü Mustafa Toköz, Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar ve kursiyerler katıldı.
2014 yılı içerinde Sürü Yönetimi Elemanlığı Kursu kapsamında 100 kişiye eğitim düzenlendi. 2015 yılı içerisinde düzenlenen kurslarda başarıyla bitiren 25 kişi sertifika almaya hak kazandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Çobanlar Sertifikalı Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çobanlar Sertifikalı Oldu haberi güncellenecektir.

NİĞDE NAMAZ VAKİTLERİ

23 Şubat 2018, Cuma
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:15
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:05
 • Akşam
  18:35
 • Yatsı
  19:50
Sayfa Başı