Gündem Haberleri

  Clinton'ın zenciden çocuğu varmış

  Hürriyet Haber
  04.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Seks skandalları yüzünden koltuğunu kaybetme tehlikesi yaşayan ABD Başkanı Bill Clinton'a şimdi de zenci bir fahişeden babalık davası geliyor.

  Başkan Clinton'ın Senato'da yargılanmasına birkaç gün kala Washington'da şok etkisi yaratan iddia New York Post Gazetesi tarafından gündeme getirildi. Gazeteye göre Clinton, Arkansas Valisi iken para karşılığında 24 yaşındaki zenci fahişe Bobbie Ann ile birlikte oldu. Başkan o zamanlar 34 yaşındaydı. Clinton'la birkaç kez seks yaptığını öne süren Williams, bir defasında başka bir fahişeyle Clinton'a gittiğini söyledi. İddialara göre zenci fahişe bu ziyaretler sırasında hamile kaldı.

  DNA testi yaptılar

  Sonra da bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Halen 13 yaşında olan çocuğun adı da Danny Williams. Bu iddiaları ortaya atan kişi de, İnternet'te dedikodu yazarlığı yapan Matt Drudge oldu. Drudge, daha önce de Clinton'ın seks skandallarını gündeme getirmişti. Siyahi fahişe Bobbie Ann ile 13 yaşındaki oğlu Danny Williams'ın iddialarını kanıtlamak için DNA testi yapmak konusunda Star Dergisi ile anlaştığı da ortaya çıktı. Ana-oğul birkaç hafta önce DNA testi için numune verdi.

  Clinton: Tanımam

  DNA testi sonuçları çok yakında belli olacak. Sonuçlar daha sonra Başkan'ın DNA analiziyle karşılaştırılacak. Böylece Clinton'ın gerçekten çocuğun babası olup olmadığı belirlenecek. Başkan Clinton, Monica Lewinsky davasında mavi elbisesinin üzerindeki sperm lekelerinin kendisine ait olup olmadığının tesbit edilmesi için DNA testi yaptırmıştı. Bu yüzden yeniden DNA örneği vermesine de gerek yok. Bu konudaki iddialar daha önce de ortaya atılmış, Başkan Clinton, kadını tanımadığını söylemişti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı