ADANA HABERLERİ

ÇKA'nın mikro işletme desteğine son başvuru 8 Nisan

DHA
31.03.2016 - 14:49Son Güncelleme :
DHA

ÇUKUROVA Kalkınma Ajansı'nın (ÇKA) 2016 yılı Mikro İşletmelerde Kurumsallaşma ve Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı son başvuru tarihinin 8 Nisan olduğu belirtildi.

ÇKA Genel Sekreteri Lutfi Altunsu yaptığı açıklamada, bölgedeki mikro ölçekli işletmelerin kurumsallaşma, ürün geliştirme ve çeşitlendirme yoluyla rekabet gücünün artırılması amacıyla açılan 25 bin ve 250 bin TL arasında hibe desteği sağlayan programa başvuruların 8 Nisan'da son bulacağını söyledi. Koşulları uyan işletmeleri destekten yararlanmaya davet eden Altunsu "Bu program mikro işletmelerin gerek kurumsal kapasite olarak gerekse kendilerine sundukları hizmetlerde büyümeleri, uluslararası alanda rekabet edilebilir hale gelebilmeleri için büyük bir fırsattır. İşletmeler bu fırsatı iyi değerlendirmeli, 8 Nisan tarihini kaçırmamalıdır" dedi.

Genel Sekreter Altunsu, program ile ilgili detaylı bilgiye ÇKA'nın internet sitesinden ulaşılabileceğini belirtti.

ADANA,(DHA)

(31.3.2916 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden ÇKA'nın mikro işletme desteğine son başvuru 8 Nisan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 14 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇKA'nın mikro işletme desteğine son başvuru 8 Nisan haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı