ADANA HABERLERİ

Çka, “Çukurova’nın Renkleri” Fotoğraf Yarışması Düzenliyor

IHA
01.09.2015 - 10:19Son Güncelleme : 01.09.2015 - 10:20

ÇKA, "ÇUKUROVA'NIN RENKLERİ" ADIYLA ULUSAL ÇAPTA BİR FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLİYOR.

IHA

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA), “Çukurova’nın Renkleri” adıyla ulusal çapta bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açık yarışma için son başvuru 30 Kasım 2015.
Çukurova Kalkınma Ajansı, Çukurova’nın (Adana ve Mersin) coğrafi, kültürel değerleri, tarihi ve turistik zenginlikleri ve tabiat varlıklarının ülkemiz genelinde tanıtılması; bölgenin turizm potansiyeli hakkında farkındalık oluşturulması amaçlandığı fotoğraf yarışması düzenliyor.
Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu yarışmanın temel hedeflerini, “Çukurova’nın güzelliklerini ve burada gerçekleştirilen çeşitli aktiviteleri anlatan fotoğrafların katılacağı yarışma ile ilgili temel hedefimiz Adana ve Mersin’in içinde bulunduğu Çukurova’nın, turizmin her çeşidine hitap eden, zengin bir tarihi geçmişe sahip; özgün kültürel değerleri bulunduran; eşsiz ve güzel bir doğası bulunan; her yönüyle güzel, ilgi çekici, canlı bir bölge imajını güçlendirmek ve kayıt altına almaktır" şeklinde açıkladı.
Katılımın ücretsiz olacağı “Çukurova’nın Renkleri” adıyla düzenlenen fotoğraf yarışması ulusal çapta amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olacaktır. Ayrıca dereceye giren fotoğraflar Adana ve Mersin’de sergilenerek, fotoğrafseverlerin beğenisine sunulacaktır.
Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından onaylanan yarışmaya katılmak için ’tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=170’ yarışma adresine fotoğrafların girilmesi yeterli. Yarışma ile ilgili tüm detaylı bilgilere ’cka.org.tr’ ve ’tfsf.org.tr/yarisma_detay.asp?ID=495’ adresinden ulaşılabilir.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Çka, “Çukurova’nın Renkleri” Fotoğraf Yarışması Düzenliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Eylül 2015 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çka, “Çukurova’nın Renkleri” Fotoğraf Yarışması Düzenliyor haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:47
  • Guneş
   06:22
  • Öğle
   12:41
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:40
  • Yatsı
   20:03
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı