« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çizme'ye sürpriz oldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İtalyan basını, Juventus'un Hakan Şükür'le anlaşamamasını beklenmeyen bir gelişme olarak değerlendirdi. Birçok gazete, ‘‘Sürpriz gelişme’’ başlığını kullandı.

<ı>Hakan’ı kullandılar

İtalyan basını, Juventus'un, Esnaider'in transferi için Hakan Şükür'ü kullandığını, tüm dikkatleri Türk futbolcusunun üzerine çekerek Arjantinli oyuncunun fiyatını düşürttüğünü öne sürdü. Köşe yazarları ise Hakan'ın her zamanki gibi daha forma giymeden Juventus'a sorunlar yarattığını, Esnaider transferinin en doğru hareket olduğunu belirtti.

<ı>Gazete yorumları

Bazı gazetelerin haberleri şöyle: Tuttosport: Hakan öfke kustu... Juventus, Esnaider ile anlaştı. Bunu duyan Hakan, ‘‘Kandırıldım. Benimle alay ettiler. Utansınlar’’ dedi. La Gazetta Dello Sport: Juventus, Hakan ile anlaşamadı. Yerine Esnaider alındı. Hakan isteksizdi ve bu Juventus'u sıktı.

<ı>Ahaber geldi...

Corriere Dello Sport: Sürpriz gelişme. Hakan'ın transferi donduruldu, yerine Esnaider alındı. Acı haber geldi ve Hakan'ın transferi şimdilik donduruldu. La Stampa: Juventus'ta dönemeç. Esnaider alındı... Hakan sırrı sürüyor. Sürpriz bir kararla sınıfta bırakıldı. Hakan pembe dizisi üç gün sonra Juventus'tan uzaklaştı ama ilişki hepten kesilmedi.

<ı>İnanılmaz istekler

Corriere Della Serra: Şimdi Hakan ile Rapaic arasında bir seçim olabilir. Ama Hakan'ın istekleri karşısında Juventus tereddüt ediyor. RAI TV: Juventus'un Hakan ile temaslarını kestiğini Basın Sözcüsü Danielle Boaglio aracılığı ile açıkladığını belirterek, ‘‘Hakan'ın inanılmaz ve bitmez tükenmez istekleri’’ karşısında bu kararı aldıklarını açıkladı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler