« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çizmeni giy Luca

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Yönetimi, Rumen Teknik Direktöre

’Disiplini sağlaman için acilen ‘ÇOK SERT’

önlemler alman şart’ dedi ve mesaj verdi...

Sarı kartlarla birlikte hakemlerle çok konuşan futbolculara bir çare bul, taviz verme.

Bazı futbolcularımız çok laubali davranıyor. Bu tür oyuncuları derhal uyar. Tedbirini al.

FormsuzLARA önce çare bul. Lig ve Avrupa Kupası maçlarında onları oynar hale getir.

Saha içinde disiplinsizlik hat safhada. Gözle görülen bu olayı mutlaka önle.

YENİ BİR DÖNEM

G.SARAY geçen yıl kazandığı UEFA ve Süper Kupa'yla birlikte tüm dikkatleri de üzerine çekmişti. Avrupa'da fırtına gibi esen, üst üste gelen galibiyet herkesin takdirini alırken, Terim, Hakan ve Arif'in gitmesinden sonra herkes Cimbom'un ne yapacağını merak ediyordu.

SABIRLAR TÜKENDİ

G.Saray Yönetimi’nin takımı teslim ettiği Rumen Lucescu yönetiminde alınan galibiyetlere rağmen, oynanan futbol kimseyi tatmin etmiyordu. Devler Ligi'ne iyi başlayan Cimbom, herkesin fark atar dediği Sturm Graz'dan fark yiyince sabırlar tükendi, yüzler asıldı. Homurtular da başladı

FUTBOLCULAR KÖTÜ

Graz maçı bitmişti. Bu beklenmedik şok yenilgi herkesi şaşırtmıştı. Teknik direktör Lucescu üç dört dakika kulübeye yaslanıp öylece durdu. Yöneticiler de diğer yandan saha içinde oturmuş, acil bir fikir teatisi yapıyordu. Oynanan futbol ise hiç kimseyi memnun etmemişti.

ÖLÜM SESSİZLİĞİ

Yöneticiler daha işin başındayken gerekli tedbirleri almak için kolları sıvadı. Kafile otele gitti, peşlerinden de yöneticiler. Takımda adeta ölüm sessizliği vardı. Futbolcular odalarına çekilirken, yöneticiler de Lucescu'yu karşılarına aldı ve artık Çizme'yi ayağına giymesini istedi.

İŞTE İSTEKLER

Sarı kırmızılı yöneticiler Lucescu'dan şu tedbirleri almalarını istedi: 1- Sarı kartlarla birlikte hakemlerle çok konuşan futbolculara bir çare bul, taviz verme. 2- Bazı futbolcularımız çok laubali davranıyor. Bu tür oyuncuları derhal uyar. 3- Formsuz futbolculara önce çare bul.

DERT ZATEN VARDI

Lig ve Avrupa Kupası maçlarında onları oynar hale getir. 4- Saha içinde disiplinsizlik hat safhada. Gözle görülen bu olayı mutlaka önle. Yönetimin geceyarısı ültimatomundan sonra Rumen teknik adam da bu derdin haftalardır olduğunu söyleyerek bir çare bulacağını ifade etti.

GEREKEN YAPILACAK

Lucescu şunları söyledi: ‘‘Saha içinde gözle görülür bir disiplinsizlik var. Bunun çaresini ben de arıyorum. Gerekeni yapacağım. Defalarca söylemiştim. Ama dinlemiyorlar. O zaman tavır değiştirmek gerekir. Artık yedekte kaldım diyenler isyan etmesin..’’


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler