« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çizgiyi geçti goldü

F.Bahçe-A.Gücü maçının son dakikasındaki pozisyon için bu yorumu yapan Beşiktaş Teknik Direktörü, devre arasında kadroyu 22’ye indireceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Fenerbahçe-Ankaragücü maçının son dakikasında, başkent ekibinin çizgiyi geçip geçmediği tartışılan pozisyonu için, “Televizyondan izlediğim kadarıyla goldü. Benim görüşüm bir şeyi değiştirmez, ama bir futbolsever olarak pozisyonu gol olarak gördüm” dedi.

Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Denizli, ara transfer döneminde takviye yapmayacaklarını, tam tersi birkaç futbolcu göndererek kadroyu 22’ye indireceğini söyledi. Bu sezonki performansıyla eleştirilere maruz kalan Nihat Kahveci ile ilgili bir soru üzerine Denizli, “Bu tür yaklaşımlar bir futbolcu için üzüntü yaşatabilir” diye konuştu.
Denizli, takım kadrolarıyla ilgili eleştirilere de değinerek, “Yol gösterici olanlar bir şeyin farkında değiller. Yabancı kontenjanını göz ardı ediyorlar ve ‘Bu niye çıkmadı, bu niye alınmadı?’ diyorlar. Takımı 7-8 yabancı ile sahaya çıkaranlar var” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş iyi çizgide

Beşiktaş’ın ligde son 2 maçını kazanamamasına rağmen iyi bir çizgide olduğunu ve ligin yükselen takımı olduğunu savunan Denizli, “Türkiye’de haftanın hocası Mesut Bakkal seçildi. Medya bu tercihte bulunurken, hem Mesut’un başarısını, hem de Beşiktaş’ın gücünü ortaya koydu” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler