DENİZLİ HABERLERİ

Çivril'de 3 bin 500 fidan toprakla buluştu

DHA
31.03.2017 - 15:24Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ'nin Çivril İlçesi'nde, Büyükşehir Belediyesi tarafından Orman Haftası kapsamında 3 bin 500 fidan toprakla buluşturuldu.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Orman Haftası etkinlikleri kapsamında, Çivril İlçesi'ndeki Bayraktepe Mesireliğinde fidan dikim töreni düzenledi. Çivril Belediye Başkanı AK Partili Gürcan Güven, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Başkan Güven, dikilecek fidanlarla Çivril'e güzel bir hatıra bıkacaklarını belirterek, "Ağaç dikim töreni için Denizli Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum. Bugün burada 3 bin 500 fidanımız toprakla buluştu. Fidanlarını diken bütün öğrencilerimiz daha sonra da buraya gelerek onlara bakacak ve büyümelerini izleyecek" dedi.
Etkinliğe katılan 4 okuldan yaklaşık 550 öğrenci, kendilerine dağıtılan fidanları dikti. 3 bin 500 fidanın toprakla buluşturulduğu etkinlikte ağaçlarına can suyu veren çocuklar doğa ve toprakla buluşmanın keyfini yaşadı.

Tünay YAZICI / DENİZLİ, (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Çivril'de 3 bin 500 fidan toprakla buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çivril'de 3 bin 500 fidan toprakla buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı