Citroën evinize geliyor

Hürriyet Haber
10.01.2002 - 10:26 | Son Güncelleme:

Citroën otomobil sahipleri 7 gün/24 saat artık sadece otomobilleri için değil, evlerinde yaşayabilecekleri problemlerin çözümü için de Citroën Destek Hattı'ndan hizmet alabiliyorlar.

Baylas Otomotiv tarafından ithal edilen Citroën otomobil sahipleri artık sadece araçlarında bir arıza olduğunda değil, evlerinde de sorun olduğunda Citroën destek hattı'ndan yardım alabilecekler. Evde her türlü tesisat, eletrik, cam tamiri ve çilingir ihtiyacınızı karşılayan Citroën Destek, yolda da onarım ve gerektiğinde araç ve konaklama hizmetleri sunuyor.

Teknoloji yaratıcısı Citroën hizmetlerinde de yaratıcılığını kullanarak her an müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak için çözümler üretiyor.

Hizmetin Özellikleri

Citroën Yol Destek Hizmetleri, 365 gün 24 saat kesintisiz olarak aracın garanti kapsamındaki arıza nedeniyle yürüyemez hale gelmesi durumunda, araca servis gönderiyor. Yakıtı biten araca yakıt götürürken iki lastiği patlayanı en yakın tamirciye ulaştırıp, yedek lastik temin ediyor. Araç 24 saat içinde tamir edilemezse, abonenin evine dönüşünün düzenliyor ve bu masrafları karşılayarak, gideceği yere kadar araç temini ya da yol masrafları karşılanıyor. Azami 3 gece 3- 4 yıldızlı otelde konaklama ayarlanıyor ve karşılanıyor.

Ayrıca ücreti aboneye ait olmak üzere Gezici Servis Hizmeti, Kurtarıcı Hizmeti, Çekici Hizmeti, Çağrı merkezi hizmeti de bulunuyor.

Citroën Ev Yardım Hizmetleri ise 7gün/24saat boyunca tesisat, elektrik problemleri, anahtar kaybı, camcı gönderilmesi durumlarını kapsıyor.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı