Citibank yeni logosu ile faaliyette

Hürriyet Haber
10 Aralık 2001 - 16:43Son Güncelleme : 10 Aralık 2001 - 16:43

Uluslararası finans ve bankacılık kurumlarından Citigroup`un bir kuruluşu olan Citibank Türkiye, bu haftadan itibaren tüm şubelerinde yeni logosu ile hizmet vermeye başladı.

Citibank Türkiye`den yapılan açıklamaya göre, Türkiye, Citibank`ın dünya çapındaki yeni logo ve marka imajını uygulamaya koyduğu ilk ülkelerden biri oldu.

Citibank Türkiye Genel Müdürü Sebastian Paredes de bu kararın Türkiye`ye verdikleri önemin ve kararlılıklarının çok önemli bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Yeni logonun son derece farklı ve tamamen geleceği temsil ettiğini anlatan Parades, şöyle dedi:

``Zaman içinde bu logo Türkiye`deki müşterilerimiz için en kaliteli, en iyi bankacılık ürün ve hizmetlerinin sunulduğu son derece keyifli finansal hizmet merkezlerini temsil edecek.

Citibank isminin üzerindeki kırmızı ark çok önemli. Bu kırmızı ark hem dünyada, hem Türkiye`de Citibank`ın en geniş yelpazede finansal hizmetler sunan bir kurum olduğunun göstergesidir, yani herşey bir tek kırmızı şemsiyenin altında olacaktır.``

Açıklamada, ayrıca, Citibank`ın yıl sonuna kadar üç yeni şube daha açacağı ve 2002 yılında da şube ağını genişletmeye devam edeceği kaydedildi.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı