KONYA HABERLERİ

Cısco Uzmanları KTO Karatay Üniversitesi’nde Yetişiyor

IHA
05.08.2015 - 11:54Son Güncelleme :

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM KOORDİNATÖRLÜĞÜ İŞLETMELERE HEM TEORİK HEM DE PRATİK ANLAMDA SEKTÖREL BİLGİYİ KAPSAYAN BİR ALTYAPI EDİNMELERİ AMACIYLA CISCO EĞİTİMİ VERİLİYOR.

IHA

KTO Karatay Üniversitesi Bilgi İşlem Koordinatörlüğü, işletmelere hem teorik hem de pratik anlamda sektörel bilgiyi kapsayan bir altyapı edinmeleri amacıyla CISCO eğitimi veriyor.
KTO Karatay Üniversitesi, CISCO tarafından yalnızca eğitim kurumları ile sınırlı tutulan CISCO Network Academy yetkilisi olarak eğitim veriyor. CISCO’nun Yetkili Eğitim Merkezleri arasında yer alan KTO Karatay Üniversitesi’nin düzenlediği ve eğitimlerine Nisan ayında başlanan bu programla ağ teknolojileri konusunda çalışmak isteyenlerin hem teorik hem de pratik anlamda iyi bir altyapı edinmesi amaçlanıyor. CISCO eğitim programından bilgi işlem birim sorumluları, sistem ve network uzmanları, elektronik ve haberleşme uzmanları ve bilgi işlem uzmanlık alanlarında kariyer planlaması yapanlar faydalanabiliyor.
Eğitimcilerin uzmanlık ve eğitmenlik sertifikalarının bulunması, üniversite kampüsünde CISCO omurgası üzerinde yönetimsel işlerini sürdürüyor olması sahip oldukları sektörel tecrübe eğitimleri ayrıcalıklı kılıyor.60 saat eğitim gören katılımcılar CISCO sertifikası almaya hak kazanıyor.
ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP SERTİFİKA VERİLİYOR
Eğitim programına katılacak eğitimciler için ön şart olarak temel düzeyde network ve İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor. Eğitim duyuruları www.karatay.edu.tr adresinde yer alırken başvurular ise KTO Karatay Üniversitesi’ne yapılıyor. Gerekli uzmanlığa ve eğitici sertifikalarına sahip, konusunda saha tecrübesi bulunan eğitmenler tarafından sunulan programda CISCO eğitimini tamamlayanlar kurs sonunda uluslararası geçerliliği bulunan sertifika sınavlarına girebiliyor ve CISCO Academy onaylı katılım sertifikası edinebiliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Cısco Uzmanları KTO Karatay Üniversitesi’nde Yetişiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cısco Uzmanları KTO Karatay Üniversitesi’nde Yetişiyor haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:52
 • Guneş
  07:33
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:11
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı