« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çirkin yumruk

Ultraslanlar Necati'yi önce havalimanında tartakladı genç golcü uçakta da yumruklandı. Olayla ilgili gözaltına alınan 7 taraftar daha sonra serbest bırakıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Turkcell Süper Ligi'nde ikinci yarıya deplasmanda Konyaspor galibiyetiyle başlayan sarı-kırmızılıların sevincine uçakta meydana gelen olaylar gölge düşürdü.

Sarı-kırmızılı takım, karşılaşma sonrası İstanbul'a dönmek üzere Konya Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Futbolcularla birlikte gazeteciler ve bir grup taraftarı da taşıyan uçağın kalkması beklenirken, sarı-kırmızılı takımın amigoları ile futbolcu Necati arasında “küfür” yüzünden başlayan tartışma, diğer oyuncular ile taraftarların da katılmasıyla kavgaya dönüştü.

Kavganın yatıştırılmasının ardından bazı taraflar uçaktan inip polise karşılıklı şikayette bulundu. Bunun üzerine polis, futbolcular ve taraftarların ifadesini aldı.

Olaylar nedeniyle geciken uçak seferi, ilerleyen saatlerde kar yağışının etkisini arttırması üzerine gerçekleştirilemedi.

Konya'da kalan Galatasaray kafilesi, geceyi geçirmek üzere Rixos Otel'e gitti.
 
GÖZALTINDAKİ 7 TARAFTAR SERBEST KALDI

Galatasaray Teknik Ekibi ile tartışan ve futbolcu Necati'ye yumruk atan 7 Galatasaray taraftarı havalimanından Merkez Selçuk İlçesi'ndeki Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürüldü. Necati ve Galatasaray yönetiminin şikayetinden vazgeçmesi üzerine, savcılık talimatıyla polis merkezinde ifadesi alınan taraftarlar serbest bırakıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz