Gündem Haberleri

  Çıplak protesto her yerde

  Hürriyet Haber
  11.11.2009 - 13:03 | Son Güncelleme:

  Dünyanın dört bir yanında kadınlar domuz gribi ve meme kanserine karşı mücadelelerini çıplak protestalarla dile getiriyor.

  Grip için iç çamaşırlı eylem

  Ukrayna’da hükümetin domuz gribiyle mücadele politikalarını eleştiren eylemciler, koruyucu maskelerden yapılmış iç çamaşırları giyerek yetkilileri protesto etti.
  Kiev’deki Bağımsızlık Meydanı’nda toplanan FEMEN isimli kadın hareketinin üyeleri, hükümeti uyguladığı politikalarla Ukrayna halkı arasında korku ve endişe yaratmakla suçladı.

  Ukrayna Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre, ülkede Ekim ayından bu yana H1N1 virüsünün yol açtığı grip salgınına 930 bin kişi yakalanırken, bu hastalardan 144’ü hayatını kaybetti.

  Yaşanan panik havasının etkisiyle ülkede olağanüstü hal ilan edilerek, 17 Ocak’taki devlet başkanlığı seçimlerinin ertelenebileceği söylentileri dolaşmaya başladı.
  En kalabalık bikinili resmigeçit rekoru daha önce de türlü defalar kırılmaya çalışılmıştı. Bu defa amaç da pek hayırlı...

  Domuz gribi için soyundular / Foto Galeri

  Meme kanserine karşı kırmızı bikini

  Johannesburg’da bir araya gelen bu bikinili kadınların amacı meme kanserine karşı özellikle de hemcinsleri arasındaki bilinç düzeyini artırmak. Geçide katılan genç kadınlar Guinness Rekorlar Kitabı’na bu şekilde girerlerse daha önceki denemelerden farklı olarak dikkati memelere değil meme kanserine çekmiş olacaklar.

  Dikkatler bikiniye değil kansere / Foto Galeri

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı