Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cinsellik vaadiyle gaspa tutuklama

  İHA
  15 Nisan 2016 - 10:27Son Güncelleme : 15 Nisan 2016 - 10:32

  Adana'da otostop çekip durdurduğu bir otomobile bindikten sonra sürücüyü cinsel ilişki vaadiyle kandırıp gasp eden bir kadın tutuklandı.

  Olay D-400 karayolu Ceyhan istikametinde meydana geldi. Adana'dan otomobiliyle Ceyhan'a giden M.Y. (38) yol kenarında el kaldıran bir kadının yanında durdu.  S.G. adlı kadın Ceyhan'a gittiğini ancak araç bulamadığını söyleyip yardım istedi. M.Y., kadını otomobiline aldı. Bir süre birlikte yolculuk yaptılar. 

  S.G., M.Y.'ye isterse kendisiyle birlikte olabileceğini söyledi. Bunun üzerine M.Y. otomobili sağa çekti.

  S.G., ani bir hamleyle adamın cebinden 15 bin lira tutarındaki parayı aldı. İkili arasında boğuşma yaşandı. Sürücünün elini ısıran kadın otomobilden atlayıp kendini bekleyen araçla uzaklıştı. M.Y. polise giderek şikayette bulundu. 

  'BENİM DEĞİLİM, BİZİM AŞİRETTEN BİR KADIN'

  Gasp Büro Amirliği ekipleri araştırma başlattı. M.Y.'nin verdiği eşkal doğrultusunda söz konusu kadının "Cono" aşiretinden S.G. (24) olduğu belirlendi. S.G. yapılan operasyonla yakalandı. Emniyete getirilen S.G., M.Y. tarafından teşhis edildi, sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. 

  Sevk sırasında, "Ben yapmadım, ben böyle bir şey yapmam, biz aşiretiz aşiretten başka bir kadın yapmış, o da bana çok benzediği için polis beni aldı. Ben değilim aşiretteki başka bir kadın" diyen kadın zanlı mahkemece tutuklandı.

  Etiketler: Adana , cono , gasp
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı