Gündem Haberleri

  Cinnet kurbanları, Adilcevaz'da toprağa verildi

  A.A
  26.10.2007 - 17:38 | Son Güncelleme:

  Balıkesir'in Bandırma ilçesinde cinnet geçiren Vahdettin G'nin öldürdüğü eşi Arzu G. (30) ve oğulları Ozan (14) ile Samet (10) Adilcevaz'da toprağa verildi.

  Arzu G'nin babası Nurettin Kocaaslan'ın Kaleboynu'ndaki evine özel ambulansla getirilen cenazeler, daha sonra Kumbet Mezarlığı'na götürüldü.

  Nurettin Kocaaslan, cenazeler defnedilirken, “Canlarıma kıydılar, beni bitirdiler” diye ağıt yaktı. Kocaaslan'ı, Adilcevaz Müftüsü Zeki Tan yatıştırmaya çalıştı.
  Cenazeye, cinayeti işleyen ve ardından bileklerini keserek intihara kalkışan Vahdettin G'nin ailesi katılmadı.

  Bandırma'ya atanan ve Liman İşletmesinde makinist olarak görev yaptığı öğrenilen Vahdettin G. (42), sabaha karşı iş yerinden çıkarak Paşabayırı Mahallesi Eski Edincik Caddesi'ndeki evine gitmiş, evde eşi Arzu G. ile henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başlamıştı. Zanlı, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, evde bulunan pompalı tüfekle önce eşini; sonra gürültüye uyanarak yatağından kalkan ve annesini kanlar içinde gören oğlu Ozan ile olay sırasında uyuyan diğer oğlu Samet'i vurmuştu.

  Cinayetin ardından bıçakla iki bileğini keserek intihara teşebbüs eden Vahdettin G'nin, hastanede tedavi altında olduğu öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı