Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çin'de Ak Parti'yi anlatacaklar

  Emre BAYLAN/ ANTALYA,(DHA)
  11 Ocak 2012 - 18:38Son Güncelleme : 11 Ocak 2012 - 18:38

  ÇİN Komünist Partisi (ÇKP) kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimden zaferle ayrılan AK Parti’nin başarısını parti kadrolarından dinleyecek.

  ÇKP’nin daveti üzerine AK Parti Genel Merkez tarafından oluşturulan 10 kişilik heyetin kafile başkanı Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, "AK Parti hükümetinin politikalarıyla 10 yılda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini anlatacağız" dedi.

  AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, ÇKP’nin AK Parti’yi tanımak için Genel Merkez’den bir heyet istediğini söyledi. Çin’den gelen talep üzerine parti Genel Merkezi 7 il başkanı, 2 il başkan yardımcısı ve 1 ilçe başkanından oluşan bir heyet oluşturdu. AK Parti’nin Çin heyetinde Rize, Van, Diyarbakır, Sakarya, Sivas, Muğla, Antalya il başkanlarıyla birlikte Ankara ve İstanbul’dan il başkan yardımcılarıyla ve Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz yer aldı.

  Aynı zamanda kafile başkanlığını yapan Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, yarın akşam saatlerinde Ankara’da Çin’e hareket edeceklerini söyledi. Şangay ve Pekin’de temaslarda bulunacaklarını açıklayan İl Başkanı Köse, programının 7 gün devam edeceğini kaydetti. İl Başkanı Köse, "AK Parti hükümetinin politikalarıyla 10 yılda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini anlatacağız" dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı