Gündem Haberleri

  Cinayeti mutluluk çubuğu çözecek

  Fevzi KIZILKOYUN/ANKARA, (DHA)
  06.10.2011 - 12:12 | Son Güncelleme:

  ANKARA’nın Mamak İlçesi’nde başı kesilmiş ve gövdesi de parçalanmış olarak bulunan erkek cesedinin sırrını mutluluk çubuğu çözecek.

  Belediye ekipleri, Kuru Baraj Mevkii’nde temizlik yaparken geçtiğimiz aylarda bir erkeğe ait kesik bacak buldu. Olay yerine Cinayet ve Olay Yeri inceleme ekipleri çağrıldı. Yapılan aramaların ardından cesedin diğer parçaları da bulunarak çıkartıldı. Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside, cesedin bir erkeğe ait olduğu kesinleşti. Cesedin, başı ve gövdeden aşağısı parçalara ayrılarak torbalar içerisinde baraja atıldığı ortaya çıktı. Uzun süre suda kaldığı için çürüyen cesedin kimlik bilgilerine ulaşmak isteyen cinayet dedektifleri, son 2 yıl içinde kayıp başvuruları gibi poliste kaydı bulunan kişiler üzerine araştırma başlattı. Ancak bir sonuca varılamadı.

  TEK İPUCU MUTLULUK ÇUBUĞU

  Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside, cesedi parçalanarak baraja atılan erkeğin mutluluk çubuğu taktırdığı ortaya çıktı. Bunun üzerine cinayet dedektifleri incelemelerini bu yönde yoğunlaştırarak, mutluluk çubuğu taktıran erkekleri incelemeye aldı. Başkentte bu hizmeti veren sağlık merkezlerine de başvuran cinayet büro dedektifleri, mutluluk çubuğu taktıranlara ulaşmaya çalışırken, bazı kişilerin de ifadelerine başvurdu. Cinayet büro ekipleri, şimdi mutluluk çubuğu taktırıp, ardından ortadan kaybolan erkeklerin listesini çıkartarak cinayeti çözmeye çalışıyor.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı