YALOVA HABERLERİ

Çınarcık’a yeni iş makinesi

DHA
31.03.2017 - 13:29Son Güncelleme :
DHA

 

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da Çınarcık Belediyesi araç filosuna önemli bir takviye daha yaptı. Belediyenin tamamen öz sermayesiyle alınan Hidromek marka kazıcı yükleyici kepçe ile araç filosu daha da güçlendi.

Çınarcık'ta meydana gelebilecek alt yapı arızalarında kazı ve düzenleme işlerinde kullanılmak üzere Garaj Amirliği bünyesine yeni bir iş makinesi alındı. Araçla saha çalışmalarının daha etkin ve hızlı yürütülmesi amaçlanıyor.

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, yaptığı açıklamada, “Belediyemize ait hizmet birimlerinin, Çınarcık için yapacağı çalışmalarda kullanılmak üzere görevlendirilen kepçe ilçemizde meydana gelebilecek alt yapı arızalarında kazı ve düzenleme işlerinde kullanılacak. Göreve geldiğimiz günden itibaren araç filomuzu güçlendiriyoruz. Elimizde atıl olan araçları yeniletip hizmete sokuyoruz. Bunun yanında ihtiyaca yönelik sıfır araçlar satın alıyoruz. Bugün de tamamen öz sermayemiz ile Hidromek marka kazıcı yükleyici kepçe ile araç filomuzu daha da güçlendirdik. Hidromek marka kepçemiz son model olup ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek teknolojinin son imkanları ile tasarlanmıştır. Her şey daha güzel bir Çınarcık için” dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yalova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yalova ilinden Çınarcık’a yeni iş makinesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çınarcık’a yeni iş makinesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı