« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimnastik Federasyonu Başkanı Atilla Örsel teftişte

Cimnastik Federasyonu Başkanı Atilla Örsel, 18-24 Ekim 2004 tarihleri arasında, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) Kongresi'ndeki uygulamaları nedeniyle Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) Teftiş Kurulu'na verildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Federasyon Başkanı Örsel'in, FIG Kongresi'ne katılan 300'ün üzerinde delegeye, rezervasyon adresi olarak Cimnastik Federasyonu yerine İstanbul'daki işyerini göstermesi, rezervasyonların özel sekreteri Özlem Can Uğursal'a yaptırılmasını istemesi ve delegelerden, otelin teklif mektubundaki rakamın çok üzerinde konaklama ücretleri talep edilmesi nedeniyle, GSGM Teftiş Kurulu'nun inceleme yapacağı bildirildi.

FIG Kongresi'nin yapıldığı Antalya'daki Dedeman Resort Oteli'nin, 3 Mart 2003 tarihinde Federasyon Başkanı Atilla Örsel'e gönderdiği teklif mektubunda tek kişilik oda fiyatı 48, iki kişilik odada kişi başı ücret ise 32 ABD Doları olarak yer alıyor. Buna karşılık delegelere gönderilen yazıda ise tek kişilik oda fiyatı 95, iki kişilik odada kişi başı ücret ise 125 Avro olarak bildiriliyor.

Cimnastik Federasyonu Başkanı Atilla Örsel, Antalya'daki kongrenin GSGM'nin bir organizasyonu olmadığını belirterek, “FIG rezervasyonla ilgili yetkiyi bana verdi. Bu nedenle rezervasyonların Cimnastik Federasyonu'na yaptırılması gibi bir zorunluluk yok” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler