Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom'u kardeşine izletti

Kardeş Ferguson, Bursaspor maçında izlediği sarı kırmızılılar hakkında bol bol not tuttu. Martin, Cimbom’un savunmasındaki eksiklerin kendilerine yarayacağını söyledi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

ŞAMPİYONLAR Ligi’nde H Grubu’nda Galatasaray’ın grubunda bulunan Manchester United, sarı kırmızılılarla 19 Eylül’de oynayacakları maç öncesinde çalışmalara başladı. Sarı kırmızılılar hakkında bilgi edinmek isteyen İngiliz ekibinin teknik direktörü Sir Alex Ferguson, kardeşi Martin’e görev verdi.
Kardeş Ferguson’ın Galatasaray-Bursaspor maçında aldığı notlara Hürriyet ulaştı. Sarı kırmızılıların savunmasında problem olduğunu ifade eden Ferguson, defans kurgusu nedeniyle kolay gol atabileceklerini belirtti.

Sessiz sedasız bir şekilde maçı takip eden, dikkat çekmeyen Martin Ferguson, abisine aktardığı bilgilerde, Old Trafford’da oynanacak maçın kolay geçeceğini ifade etti.
Galatasaray’ın savunmasında verdiği açıkların önemli olduğunu kaydeden kardeş Ferguson, Cris transferinden sonra bir kez daha Türkiye’ye gelecek.
Sarı kırmızılıların Antalyaspor ile oynayacağı maçı takip edecek olan Ferguson, Cris’in transferinden sonra savunmadaki değişimi rapor edecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz