« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom'da transfer bitmedi

Galatasaray Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Adnan Sezgin, 2007-08 sezonu fikstür çekilişi sonrası yaptığı açıklamada, ister seyircili ister seyircisiz olsun 11. haftada Ali Sami Yen'de taraftarlarının karşısına en iyi durumda çıkmak için çalışacaklarını söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Sezgin, taraftarları önünde Ali Sami Yen'e çıkacakları ilk maçın önemini vurgulayarak, “Seyirci avantajı bize moral kazandıracaktır” dedi. Adnan Sezgin, transferlerle ilgili olarak da herhangi bir mevki belirtmelerinin mümkün olmadığını vurgulayarak, “Şu durumda açıklama yapamayız. Herhangi bir açıklama yaparsak bu futbolcular üzerinde olumsuz bir etki yapabilir. Bir tek mevki için değil bir kaç mevkiye transfer yapabiliriz” diye konuştu.
Sezgin, Carruska'nın şu anda sakatlığının sürdüğünü ve çalışmalarına İstanbul'da devam ettiğini ifade ederek, “Kendisini yurt dışından isteyenler var” dedi.

FUTBOLCULARA İZİN

Öte yandan, yeni sezon hazırlıklarını Duisburg'ta sürdüren Galatasaray, günü yaptığı tek antrenmanla tamamladı. Teknik direktör Feldkamp, akşam antrenmanını iptal ederek futbolculara izin verdi. FC köln karşısında forma giyen futbolcularla yaklaşık 1 saat süren bir toplantı yapan Feldkamp'ın, antrenman sonunda ise Lincoln ile 15 dakika özel görüşme yapması dikkat çekti. Feldkamp'ın futbolculara dünkü maçın analizini yaptığı ve hatalara dikkat çektiği belirtildi.

Dünkü maçta forma giyen futbolcular toplantının ardından yapılan koşu sonrası otele geri döndüler.
Antrenmanda yapılan çift kale maçta Lincoln ile Mehmet Güven'in birbirlerine sert girmeleri dikkat çekti.

HAKAN DÜZ KOŞU YAPTI

Dizinde ödem oluşan Hakan Şükür, sabah yapılan antrenmana katılarak düz koşuya başladı. Kulüp doktoru Cengiz Çevik, Hakan Şükür'e test koşusu yaptırıldığını belirterek, “Sakatlığı nedeniyle bugün ilk kez koştu. Ağrıları olup olmadığını görmek istedik” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz