« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom'da Hagi şov

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Erzurumspor maçının hazırlıklarını sürdüren G.Saray'da tempo yükseldi. Hagi ve Arif çift kale maçta attıkları gollerle taraftarların alkışını aldı.

Start verildi

G.Saray, bir günlük izinden sonra dün çalışmalara başladı. Teknik Direktör Fatih Terim nezaretinde yaklaşık 1.5 saat süren idmana izinli olan Hakan Şükür, Hasan Şaş ve bileğinde ve dizinde hafif sakatlığı bulunan Okan katılmadı. Okan'ın sakatlığının önemli olmadığı ve bugün yapılacak çalışmada yer alacağı öğrenildi.

Alkışlandılar

İdman öncesinde Terim, K.İrlanda galibiyeti nedeniyle Milli Takım'daki futbolcularını kutladı. Düz koşunun ardından 2'şerli guruplar halinde tek pas çalışması, ardından da dar alanda üç gurup halinde çift kale maç yapıldı. Çok çekişmeli geçen maçlarda Hagi ve Arif attıkları gollerle antrenmanı izleyen taraftarlardan alkışlandı.

G.Saray, Erzurumspor'la yapacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı çift idmanla sürdürdü. Hagi ve Arif çift kalede attıkları gollerle alkışlanırken, Rumenler çalışmaya bugün katılacak.Bunları da Beğenebilirsiniz