« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom'da Bülent soku

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çift kalede aldığı bir darbe nedeniyle sol ayağı şişen tecrübeli futbolcunun dün çekilen MR'ı sonrası adelesinde iç kanama tesbit edildi ve Kayserispor maçında oynayamayacağı açıklandı.

Büyük şanssızlık

Galatasaray'da Kayserispor maçı öncesi şanssızlık. Sarı kırmızılıların kaptanı Bülent Korkmaz sakatlığı nedeniyle hafta sonu forma giyemeyecek. Önceki gün yapılan çift kalede aldığı bir darbe nedeniyle dün ayağı şişen tecrübeli futbolcuda iç kanama tesbit edildi.

İç kanama

Filipescu'nun iki maç ceza almasından sonra yaşanan sürpriz sakatlık Florya'ya bomba gibi düştü. Prof. Burhan Uslu, Bülent'in sol ayak adalesinde iç kanama meydana geldiğini açıklarken, bu futbolcunun Kayserispor maçında oynamasının mümkün olmadığını söyledi.

Bülent'in alternatifleri

Dün MR'ı çekilen ve teşhisi konulan Bülent'in tedavisine başlandı. Bu futbolcunun önümüzdeki hafta oynanacak İstanbulspor maçına yetiştirilmek için sağlık ekibi seferber edildi. Teknik heyet yarın oynanacak maç için Bülent'e alternatif olarak Fatih veya Vedat'a görev verecek.Bunları da Beğenebilirsiniz