Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom'a borcum var

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın yıldızı Okan Buruk, ‘‘Transferde iyi davranan yönetime ve teknik heyete borcum var. Bunu geçen yıldan daha hırslı ve heyecanlı oynayarak ödeyeceğim’’ dedi.

Sorunlar aşılınca

G.Saray'da iç transferde önce sorun yaşanan, daha sonra anlaşma sağlanarak sözleşme yenilenen Okan Buruk, bu sezon daha bir hırsla oynayarak başarılı futbolunu sürdüreceğini söyledi. Okan, ‘‘Bana iyi davranan yönetime ve teknik heyete borcum var. Bu borcu geçen yıldan daha fazla hırs ve heyecanla oynarak ödeyeceğim’’ dedi.

1 ay, 1 yıl gibi

Yıllardır transfer heyecanı yaşamadığını, bu yılki transfer görüşmelerindeki bir ayın kendisi için bir yıl gibi geçtiğini belirten Okan, ‘‘Huzursuzdum ama bunu kimseye belli etmedim. Ama artık huzura kavuştum. Hiçbir zaman kendimi bırakmayacağım ve G.Saray'a daha fazlasını vermek için varımı yoğumu ortaya koyacağım’’ diye konuştu.

Transfer ayı zor

Transfer döneminde insanın bir anda kendini unuttuğuna değinen Okan sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Ben kulubümde kaldım ve G.Saray'daki hizmet yine beni bekliyor. Önümüzde sezonda transferi olan arkadaşlarıma Allah kolaylık versin. Gerçekten de transfer ayları çok zor geçiyor.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz