Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom zam yaptı

Sarı kırmızılılar, 1 milyon Euro’luk artışla Trabzonspor’un kapısını çalacak. Burak için “4 milyon Euro ve Sercan Yıldırım” önerilecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

G.SARAY yönetimi Burak Yılmaz’a sarı kırmızılı formayı giydirmek için her yolu deniyor. Sarı kırmızılı yöneticiler, “Yabancı sayısı önümüzdeki yıllarda düşeceği için milli golcüye mecburuz” diyerek Başkan Ünal Aysal’ın da bu transfer için ısrarcı davranmasını istedi.  Fatih Terim’in ısrarla kadroda görmek istediği Burak Yılmaz için bordo mavililere 3 milyon Euro ve Sercan Yıldırım’ı öneren sarı kırmızılılar, fiyat artışına gitti. Sercan ile beraber rakamı 4 milyon Euro’ya çıkaran Galatasaray cephesi son bir teklifle Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in karşısına geçecek. O da 7 milyon Euro bonservis bedeli. Bu para ise iki yıl içinde taksitler halinde bordo mavililere ödenecek.

Selçuk kadar alacak

BURAK transferinde Cimbom, mutlu sona ulaşırsa milli golcüye Selçuk İnan tarifesi uygulanacak. Selçuk İnan’a verilen 2 milyon Euro garanti para, Burak’a da yıllık olarak ödenecek. Bu rakamın üstüne çıkılmayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler