« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom yurda döndü

Avrupa Şampiyonlar Ligi`nde Barcelona ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Galatasaray, İstanbul`a döndü. Sarı kırmızılı takımı, Atatürk Havalimanı'nda 50 kadar taraftar sevgi gösterileriyle karşıladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Taraftarlar, ``Asla yalnız kalmayacaksın`` pankartı açarken, kaptan Bülent, Mondragon ve yeni transfer Murat Sözkesen`e büyük ilgi gösterdi.

Kaptan Bülent, Atatürk Havalimanı`nda yaptığı açıklamada, Barcelona maçında bazı engellemelerle karşılaştıklarını, ancak buna rağmen sahadan 2-2`lik sonuçla ayrıldıklarını söyledi.

Bu arada, Galatasaray`da futbolcuların 1 milyon dolarlık Şampiyonlar Ligi prim alacakları, yarın Florya Metin Oktay Tesisleri`nde dağıtılacak.
   
BÜLENT KORKMAZ VE AYHAN SAKAT
   
Galatasaray`da, FC Barcelona maçında ayak bileklerine darbe alaraksakatlanan Bülent Korkmaz ve Ayhan`ın, Ankaragücü maçına kadar iyileştirilmesine çalışılacak.

Kulüp doktoru Serhan Kurtulmuş, Ayhan`ın sağ ayak bileğinde ezilmemeydana geldiğini, bu futbolcunun durumunun MR çekildikten sonra belliolacağını söyledi.

Kurtulmuş, Bülent Korkmaz`ın tedavisini de sürdürdüklerini, Ankaragücü maçında oynayabilmesi için çalıştıklarını kaydetti.
   
ANTRENMAN İPTAL EDİLDİ
   
Galatasaray`ın bu akşam yapacağı bildirilen antrenman iptal edildi.

Teknik direktör Mircea Lucescu, FC Barcelona maçında aşırı performans gösteren futbolcularına izin vererek, antrenmanı iptal etti.

Sarı-kırmızılılar, Ankaragücü maçının hazırlıklarına yarın akşam saat 19.00`da yapacağı çalışmayla başlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler