« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom terledi: 60-57

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılılar, yeni transferi Davison'un da forma giydiği Dostluk Turnuvası'ndaki ilk karşılaşmasında Hırvat temsilcisi Cibona Zagreb'i zor geçti.

G.Saray, yeni transferi Davison'lu kadrosuyla Hırvatistan'ın güçlü temsilcilerinden Cibona Zagreb'i zor yendi: 60-57. Ülkerspor'un düzenlediği Dostluk Turnuvası'ndaki ilk maçına çıkan sarı kırmızılılar, savunma ağırlıklı bir oyun segiledi. Her iki takımın da sert ve disiplinli savunması ilk yarının düşük skorlu geçmesine neden oldu ve devre G.Saray'ın 27-15 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıda iki takım da hücuma ağırlık verince tempo yükseldi. G.Saray Orhun, Petruska ve Durham'la sayılar bulurken konuk ekip Atkins'le direnmeye çalıştı. Son ana kadar çekişme içinde geçen karşılaşmayı G.Saray 60-57 kazandı.

SALON: Abdi İpekçi

HAKEMLER: Memduh Öget (*), Fatih Dalay (*)

GALATASARAY: Durham (**) 11, Teoman (**) 4, Orhun (***) 17, Davison (**) 8, Petruska (***) 16, Kerem (**) 4, Selim (*), Gökhan (*), Burak (*), Ersin (*)

CİBONA ZAGREB: Vrankovic (**) 12, Atkins (***) 23, Prkacin (*), Grgat (*) 5, Giricek (*) 4, Marcelic (*) 5, Nicevic (*) 2, Bagaric (**) 4, Raduloviç (*), Krstic (*) 2

İLK YARI: 27-15 G.Saray lehineBunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler