« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom kollanıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘Eğer biz de G.Saray gibi korunsaydık, şu anda 45 puanımız olmuştu’’ diyen Trabzonspor Kulübü Başkanı M.Ali Yılmaz, Futbol Federasyonu'na MHK'ye çattı.

Bizi hırpalıyorlar

Trabzonspor Kulübü Başkanı M.Ali Yılmaz, G.Saray'ın Futbol Federasyonu ve hakemler tarafından kollandığını ileri sürdü. ‘‘Eğer biz de G.Saray gibi korunsaydık, şu anda 45 puanımız olmuştu’’ diyen Yılmaz şöyle devam etti: ‘‘Ne yazık ki, Futbol Federasyonu'nun başındakiler hep bizi hırpalıyor. Hemşehrimiz diye desteklediklerimiz şimdi G.Saray için uğraşıyor.

Yalnız bırakıldım

G.Saray zaten iyi takım. Korunmaya ihtiyacı yok. Bu kişilere yeni alternatifler bulacağız. Ben, birtakım güçlerle mücadele ederken, yalnız bırakıldım. Kurullarda adamlarımız var. Fakat hiçbirinin bize en küçük bir katkısı yok. Lig mücadelesinde yalnızca futbolla başarıya ulaşılamıyor.’’

Umutsuz değiliz

Ligde daha 15 maçın bulunduğuna temas eden Yılmaz, ‘‘İyi oynuyoruz, gol pozisyonuna giriyoruz. Ancak kimse iyi futbola ve gol pozisyonuna puan vermiyor. Gol atmayı da becermeliyiz. Yine de umutsuz değiliz. Beklentimiz, ligi ikinci ve üçüncü sırada bitirmek’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz