« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cimbom ıslıklandı

Başkan Adnan Polat, "Oynanan futbol beni memnun etmedi" derken, şube sorumlusu Haldun Üstünel, "İyi oynamadık" dedi.Skibbe de protesto eden taraftarı haklı buldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KARŞILAŞMADA oldukça kötü bir performans gösteren Galatasaray’ı kendi taraftarları ıslıkladı. Taraftarın bu tepkisine başkan Adnan Polat da katıldı. Polat, "Ne yazık ki, isteğim, beklediğim, oyunu ve sonucu alamadık. Oynanan futbol beni memnun etmedi. Ama ileride çok daha iyi bir Galatasaray izleyeceğimize inanıyorum. Tabii ki de bu futbolda eksik ve sakat futbolcuların çokluğu da etkili oldu. Takım bir türlü bir araya gelemediği için Galatasaray takımı bir türlü gerçek kimliğin ortaya koyamıyor" dedi.

Görülmemiş olay

Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel ise maçla ilgili şunları söyledi: "İlk maçta aldığımız avantajın üzerine böyle bir oyunu, konsantrasyon eksikliğine bağlıyoruz, böyle şeylerin olmaması gerekiyor. İyi oynamadık. Sakatlar düzelince daha da iyi oluruz diye düşünüyorum. Galatasaray tarihinde görülmemiş sakatlıklar oluyor gerçekten de."

Teknik direktör Skibbe ise, taraftarların ikinci yarıda takımlarını protesto etmesini doğru bulduğunu söyledi. Alman teknik direktör, "Yapılanı doğru görüyorum, ben de ikinci yarıdan memnun değilim. Taraftarlar iyi futbol istiyor, biz bunu ikinci yarı sergileyemedik" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz