GeriSpor Cimbom huzursuz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cimbom huzursuz

Sarı kırmızılıların İspanya ve Almanya kampları ile buradaki maçlarında hiçbir yöneticinin takımla birlikte olmaması camiada eleştirilere neden oldu...

Eskiyi arıyorlar

G.Saraylı futbolcular ikinci yarı hazırlıklarını yoğun bir tempoyla sürdürürken, hiçbir yöneticinin kamp çalışmalarında takımla birlikte olmaması camiada huzursuzluk yaratıyor. Geçtiğimiz sezonlarda hazırlık kampları yönetici akınına uğrayan G.Saray'da şimdi bir sorumlu bulunamıyor.

Yönetici gitmedi

Çalışmalarının ilk bölümüne İspanya'da başlayan G.Saray kafilesi ile ilgilenen yönetici çıkmadı. Sarı kırmızılılar, buradaki kampta ve özel maçlarda kulüp tarafından sahipsiz bırakıldı. İspanya'da kazanılan kupayı G.Saray adına dört genç futbolcu ve Dış İlişkiler Sorumlusu Mete Razlıklı aldı.

Antalya'da da yok

G.Saraylı futbolcular daha sonra Antalya'ya geçti ve burada da Alman futbolunun devlerinden Borussia Dortmund ile önemli bir hazırlık maçı yaptı. Stat hoparlörlerinden, ‘‘Tüm Antalyalılar adına bizlere bu maçı izleten G.Saray yöneticilerine teşekkür ederiz’’ anonsu da yerini bulamadı.

Yönetim bölündü

Bu durum, Galatasaray yönetiminde huzursuzluk yarattı. Bazı yöneticiler, futbol şubesi Ali Dürüst ve Burak Elmas'ın ilgilendiğini, herkesin yönetimde kendi görevini yapması gerektiğini belirterek, ‘‘Arkadaşlar, görev alanlarındaki sorumluluklarının tümünü yerine getirmeli’’ diyor.

Terim: Altyapı önem kazandı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Türk futbolunun ve kulüplerin kalkınması için altyapıya önem verilmesi gerektiğini söyledi. Türk futbolunun çok yabancı futbolcu ile istenilen başarıyı ve refahı bulamayacağını vurgulayan Terim, ‘‘Kulüplerin durumu da ortada. Kaliteli bir iki yabancıya evet. Ancak Türk futbolunun geleceği altyapılardadır’’ dedi.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle